Tytuł zastępczy

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

DO KALKULACJI PRZYJĘTO WYMIAR DRZWI 800MM, PONIEWAŻ JEST TO WYMIAR PRZEWIDZIANY PRZEPISAMI. MINIMALNY WYMIAR FRONTU PRZY SRZYDLE 800MM TO 960MM.

INNE WYMIARY SKRZYDEŁ MOŻLIWE NA ZAPYTANIE. PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY Z DZIAŁEM OFERTOWANIA.

SĄ TO KABINY, KTÓRE MAJĄ CZĘŚĆ WSPÓLNĄ W POSTACI ŚCIANKI DZIAŁOWEJ I SĄ WYKONANE Z TEGO SAMEGO MATERIAŁU W TAKIM SAMYM STANDARDZIE.

KABINA NATRYSKOWA WYPOSAŻONA JEST W DRZWI. STANOWISKO NATRYSKOWE JEST POJEDYNCZYM WYDZIELENIEM BEZ DRZWI. PATRZ ZAŁĄCZONE SCHEMATY POGLĄDOWE.

 

JAK NAJBARDZIEJ. CENA W ZAKRESIE KOLORÓW STANDARDOWYCH NIE ULEGA ZMIANIE. NALEŻY TE INFORMACJE ZAWRZEĆ W ZAMÓWIENIU W FORMIE OPISOWEJ.

KABINA TO POJEDYNCZE WYDZIELENIE Z DRZWIAMI, W KTÓRYM ZNAJDUJE SIĘ MUSZLA TOALETOWA (KABINA WC) LUB GŁOWICA NATRYSKOWA Z BRODZIKIEM ALBO ODPŁYWEM LINIOWYM (KABINA NATRYSKOWA). UWAGA! MINIMALNA GŁĘBOKOŚĆ KABINY NATRYSKOWEJ Z DRZWIAMI TO 1500MM.

JEST ON UZALEŻNIONY OD WYBRANEGO WARIANTU ZABUDOWY, KOLORU ORAZ RODZAJU OKUĆ I MOŻE ULEC ZMIANIE ZE WZGLĘDU NA KAŻDY Z TYCH PARAMETRÓW.

CENĘ WYSYŁKI LUB DOSTAWY WRAZ Z MONTAŻEM KABIN MOŻEMY OKREŚLIĆ PO OTRZYMANIU OD PAŃSTWA INFORMACJI NA TEMAT LOKALIZACJI BUDOWY.

UKŁAD TAKI NALEŻY ROZBIĆ NA DWA MNIEJSZE I WYCENIĆ OSOBNO, PRZY CZYM KABINY WC NALEŻY PRZYJAĆ DO WYKONANIA Z PŁYTY WODOODPORNEJ HPL.

Przykładowy schemat:

Sanipol - prysznice i natryski

 

ZE WZGLĘDU NA BARDZO DUŻE MOŻLIWOŚCI W ZAKRESIE WARIANTÓW I KONSTRUKCJI NASZYCH KABIN POPRAWNE ZAMONTOWANIE KABIN WYMAGA POSIADANIA PODSTAWOWEJ WIEDZY TECHNICZNEJ I DOŚWIADCZENIA W TYM ZAKRESIE.